Замки для вхідних металевих (сталевих, броньованих, залізних) дверей у Харкові
Сьогодні багато людей обґрунтовано турбуються про безпеку своєї родини та свого житла. Зрозуміло, що перший крок, який збільшить цю безпеку - це надійні вхідні металеві (сталеві, броньовані, залізні) двері, встановлені у Вашому помешканні.
Взагалі безпека, зокрема й безпека житла, це багаторівнева система, тобто система з багатьма елементами: надійні двері, домофон, відеоспостереження, сигналізація, собака у квартирі, консьєрж у під'їзді тощо. Що більше рівнів, то вища безпека. Досконалості немає меж. Але на першому місці стоять двері, надійні вхідні металеві двері. Якщо цього немає, то все інше вже не має значення.
Але всі старання можуть бути зведені "нанівець", якщо були обрані і встановлені не найкращі або невідповідні замки для вхідних металевих (сталевих, броньованих, залізних) дверей. Саме від запірного механізму замка залежить збереження і недоторканність нашого будинку. Обираючи замок для вхідних металевих (залізних, броньованих, сталевих) дверей, необхідно розуміти його принцип дії і розбиратися в конструкції самого замка. Особливих проблем з вибором немає, оскільки на ринку замки для вхідних металевих дверей представлені в широкому асортименті і від різних виробників.
Вибираючи дверні замки для вхідних металевих дверей, необхідно орієнтуватися на якість матеріалів, довговічність, міцність і надійність замикаючого механізму, а також на зручність і простоту в повсякденному використанні. Але, оскільки ідеалу не існує, доводиться вибирати з представленого асортименту. Сьогодні ринок може похвалитися величезним вибором замків для вхідних металевих (сталевих, залізних, броньованих) дверей, як зарубіжних, так і вітчизняних виробників, таких як Гардіан, Mottura, Cisa, Гном, Kale, Apeks, Метем та інших.
Щоб замок прослужив довго і забезпечував безпеку, під час вибору необхідно дотримуватися простого правила - надійність замка підбирають згідно з призначенням дверей, для цього потрібно орієнтуватися на такий показник замка, як клас стійкості до зламу.
Існує чотири класи стійкості замків до злому. До першого класу належать найпростіші для злому замки, що використовуються для внутрішніх дверей. Час розкриття замків першого класу становить менше 5 хвилин. До другого класу належать замки з часом розкриття від 5 до 15 хвилин. Такі замки встановлюють як у внутрішніх дверях, так і у вхідних. Третій клас замків володіє підвищеними захисними якостями, і час розкриття таких замків понад 15 хвилин. До четвертого класу належать найнадійніші замки, час розкриття яких понад 30 хвилин. Такі замки встановлюють у двері для приміщень із підвищеними вимогами до захисту. Звідси випливає висновок, що для використання у вхідних металевих (залізних, броньованих, сталевих) дверях, підходять замки не нижче третього класу зламостійкості.
Необхідно зазначити, що на замки для металевих (сталевих, броньованих, залізних) вхідних дверей у Харкові ціни залежать насамперед від класу стійкості до злому. Що зі свого боку передбачає використання міцніших матеріалів і механізмів з високим рівнем секретності. Наприклад, замки для металевих дверей Ельбор Базальт мають 4-й клас стійкості згідно з ГОСТ 5089-2003 і коштують близько 25 у.о. Водночас замок BRUNO Lock, незважаючи на свою візуальну схожість з Ельбором, коштує 5 у.о., позиціонується як замок для вхідних і міжкімнатних дверей і має 2-й клас стійкості до злому. Різниця між цими замками полягає не тільки в класі стійкості, а й у використовуваних матеріалах. Обираючи замки для вхідних металевих (сталевих, броньованих, залізних) дверей у Харкові, слід надавати перевагу високоміцним сталям і намагатися уникати замків із використанням м'яких і тендітних металів, як-от латунь, силумін або різного роду пластмас.
Якщо з матеріалами все відносно просто і зрозуміло, то щодо секретності запірного механізму слід зазначити один вельми важливий момент. Консультанти-продавці, прагнучи справити враження на покупця, наводять на доказ надійності замка кількість можливих комбінацій ключа і замка. Кількість таких комбінацій може сягати мільярдних значень, на що зазвичай і реагує покупець. І це може бути фатальною помилкою. Річ у тім, що секретність є комплексним поняттям. Воно включає в себе кількість комбінацій, захист замка від механічного впливу, від злому відмичкою, зносостійкість замка і ймовірність збігу ключів. Виділяють три рівні секретності: низький, середній і вищий.
Низька секретність характеризується кількістю можливих комбінацій від 10 до 10000. У таких замків відсутні захисні елементи від механічного впливу, немає захисту від відмички. Профілі ключів і розташування пінів у замку досить прості. Матеріали замка не зносостійкі з низькою міцністю, а також точність виготовлення і складання низька. Такі замки можна визначити на око, лише поглянувши на якість деталей.
У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.