Звертаємо вашу увагу на те, що при виробництві наших дверей ми використовуємо тільки екологічно чисті, довговічні мінеральні наповнювачі.
У дверне полотно (а ми спеціалізуємося на виготовленні вхідних сталевих дверей на замовлення), у процесі його збирання, між ребер жорсткості, укладається термостійкий мінеральний утеплювач Isover товщиною 50 мм. Цим же утеплювачем, за потреби, можна заповнити порожнини дверної коробки. За бажанням замовника у вхідні металеві (броньовані, сталеві, залізні) двері можна укласти два шари утеплювача, загальною товщиною 100 мм. Цей варіант, як правило, застосовується при виготовленні вхідних металевих (броньованих, залізних, сталевих) дверей для приватного сектора, де питання теплоізоляції є більш актуальним, порівняно з вхідними дверима в квартиру. Ізовер - чудовий ізолюючий матеріал, з коефіцієнтом теплопровідності від 0,033 до 0,037 Втмк, температура спікання ізовера становить 6000! градусів, що серйозно покращує пожежостійкість вхідних броньованих (сталевих, залізних, металевих) дверей. Біологічно чистий матеріал це означає неможливість розвитку в ньому будь-яких форм життєдіяльності. Ізовер має найвищі екологічні показники, він дозволений для застосування у будь-яких житлових приміщеннях. Іноді висловлюються побоювання, що згодом ізовер може сповзати вниз усередині сталевих дверей. Цього легко уникнути. Достатньо всередині вхідних металевих (броньованих, залізних, сталевих) дверей встановити (приварити) горизонтальні смужки, які назавжди зафіксують ізоляцію на своєму місці в дверному полотні. Ізовер дуже довговічний матеріал, на наш погляд, це ідеальний ізолюючий матеріал для вхідних броньованих дверей.
Як варіант замість мінерального утеплювача, можливо, використовувати пінопласт товщиною 40 мм. Пінопласт має дещо кращі характеристики теплозвукоізоляції порівняно з Isover, проте пінопласт не є термостійким. Наприклад, його не можна використовувати у разі виготовлення вхідних броньованих дверей з обробкою під порошкову фарбу (така фарба запікається при температурі 280 градусів). У разі теплової дії на двері пінопласт, руйнуючись, може заблокувати замки, що мають рухомі елементи за межами корпусу замка, наприклад, додаткові ригелі для тристороннього замикання дверей. Крім того, пінопласт не є екологічно чистим матеріалом (випаровує фенол), у країнах Західної Європи його застосування у житлових приміщеннях заборонено навіть для утеплення стін зовні.
Наступний матеріал, який можна використовувати для теплозвукоізоляції вхідних сталевих (броньованих, залізних, металевих) дверей - це спінений поліуретан або газонаповнена пластмаса, яка на 85-90% складається з інертної газової фази. Матеріал стійкий до впливу багатьох природних факторів, екологічний, має гарні ізоляційні властивості, має невелику вагу. З недоліків: як і пінопласт, він не термостійкий, при температурі + 80 градусів і вище в ньому починається процес руйнування з усіма наслідками, що випливають для вхідних металевих дверей.
Непогано зарекомендував себе у вхідних металевих (сталевих, броньованих, залізних) дверях такий ізолюючий матеріал, як пінопропіленові пластини. Ці пластини однаково добре забезпечують теплоізоляцію, звукоізоляцію та гідроізоляцію. Недолік - невисока термостійкість, що не є добре для вхідних сталевих (броньованих, металевих, залізних) дверей, покликаних не тільки перегороджувати шлях непроханим гостям, а й додатково забезпечувати захист житлового приміщення від інших несприятливих факторів таких, як пожежа за межами квартири, задимлення сходової клітини тощо.
Стільникове наповнення – картонні смужки, зібрані за допомогою клею в певну подобу бджолиних сот - псевдоізоляція для псевдобронованих дверей. Застосовується, в основному, у дверях китайського виробництва та вхідних металевих дверях несумлінних вітчизняних виробників. Це наповнення не має жодних ізолюючих властивостей, служить виключно для того, щоб утримати від прогинання тоненькі листи, з яких виготовлені такі «броньовані» двері. У прямому та повному розумінні – «картонна дурилка».
І якщо в питанні теплоізоляції вхідних броньованих (сталевих, залізних, металевих) дверей проблем немає, то на шумоізоляції вхідних дверей необхідно зупинитися докладніше. Буває, що замовляючи вхідні сталеві (броньовані, металеві, залізні) двері, клієнт висловлює побажання позбавити його шуму, що проникає в його квартиру через вхідні двері.
Будь-який звук, по-різному, здатний проникати в будь-які матеріали і поширяться в них і через них. Звідси випливає, що звуки, які лунають безпосередньо за дверима, здатні потрапити до квартири та через інші конструктивні елементи: стіни, перегородки, перекриття.
Таким чином, дві абсолютно однакові двері, але встановлені в різних за типами будинках, наприклад, у цегляному з товстими стінами та в панельному будинку - покажуть різні характеристики звукоізоляції. Насправді різні властивості звукоізоляції біля стінок. Цегляна стіна проводить звук гірше, ніж панельна стіна, що має набагато більшу щільність.
У будь-якому випадку, площа вхідних дверей дуже мала в порівнянні з площею поверхні всієї квартири (стіни, підлога, стеля). Тому жодні двері не зможе захистити повністю від шуму ззовні в багатоквартирному будинку.
Якщо питання стороннього шуму стоїть гостро, і вхідні металеві (броньовані, сталеві, залізні) двері, дійсно, є основним його провідником - можливе застосування в конструкції вхідних дверей (поряд з традиційними) додаткового шумоізолюючого матеріалу, що застосовується, наприклад, в автомобілебудуванні . Це різного роду віброізолюючі матеріали на основі самоклеючих мастик. Чесно кажучи, ефективність цього заповнення в конструкції вхідних броньованих (сталевих, залізних, металевих) дверей ніхто поки не перевіряв.